Ücret karşılığı yardım istiyorum

electrolover serdar paker

Merhaba,

İnternette arama yaparken tesadüfen bu siteyi buldum.Buradaki herkesin bilgisi benden fazla diye düşünüyorum.Bu nedenle zaten pek çok kişinin bildiği keşfettiği şeyleri yeniden keşfedeceğime bilen birinin hem sorunumu çözüp hem de kazanması daha mantıklı geldi.

Yapılacak iş;

-Gerekli bilgilerin girilmesi için bir form.Bu formdaki girişler düzgün bir şekilde kayıt edilerek (mesela, isim:...,email:...,adres:... vs.) email olarak tarafıma gönderilecek.

-Başka bir sayfada "giriş ve şifre" kutucukları olacak.Bana gönderilen bilgiler doğrultusunda kullanıcı adını da şifreyi de ben vereceğim karşı tarafa.Giriş yapıldıktan sonra aynı sayfada (eğer zor olacaksa aynı sekmede açılan başka bir sayfa da olabilir) ürünler,fiyatlar,adet kutucuğu ve en altta da toplam miktar ve toplam fiyat olacak.Bunların altında ise Satın al düğmesi,dosya gönderme kutucuğu,ödeme şekli kutucuğu da olacak.Aynı zamanda ileride yeni marka kolayca yeni satır yaratılarak eklenebilmeli.

Tüm bunların kodlama bölümündeki kısımları İngilizce (mesela iletişim formunda isim değil name yazacak,sadece sayfada görünecek kısım isim diye yazacak),sayfada görünen ise Türkçe olacak.

Ben fiyat konusunda birşey bilmiyorum.Bu istediklerimi yapabilecek birkaç kişiden fiyat alabilirsem zaten aşağı yukarı ne gibi bir para tutacağını anlamış olurum ve bir kişide karar kılarım.

Email ile yazışıp anlaşırız da Kadıköy'de de yüzyüze görüşebiliriz.Anadolu yakasında mevcut bulunan arkadaşlar tercihimdir.

Email 'im de:srdrpkr@google.com

03-06-2012 15:37

  Php

  TeaMTurkeR Şenol TÜRKER

  burası şirket sitesi değil paylaşım ve yardımlaşma sitesi kardeşim :) burada senin dediğin scirpti on dakikada yazacak kapasiteye sahip bir çok kişi lakin onlarında bir çoğunun paradan çok bilgiye açlığı var sanırım anlatabilmişimdir.

  04-04-2013 01:54

   Php

   alicilin Ali Fırat Güler

   Sizin istediğiniz trendyol tarzı bir alışveriş sitesimi ? Ben onu anlamadım.

   04-04-2013 02:43

    Php

    ilginc bir yaklaşım  

    04-04-2013 12:50

     www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
     Web tasarım ve eğitim kaynağınız.