Reklam Store

internet sayfanıza reklam almak istiyorsanız kullanabileceğiniz Türkçe reklam verenlerden biri de Reklamstore sitesidir. Kolayca üyelik açıp reklam yayınlamaya başlayabilirsiniz.

http://www.reklamstore.com


ReklamStore yayıncılarına her ayın 15inde bir önceki ayın ödemelerini yapar. Asgari ödeme miktarı 30YTL dir. 30YTLnin altındaki kazançlar bir sonraki aya devreder.

Yayıncının kişi veya kurum olmasına göre ödemeler iki farklı tipde olur. Yayıncı eğer bir kurum ise %18lik KDV tutarı kadar fatura kesmesi beklenir. Ayın 12sine kadar faturası ReklamStorea ulaşan yayıncılara ödemeleri yapılır.Yayıncı eğer bir kurum değil de kişi adına kazanç elde etmişse, ReklamStore bu kazanç için bir gider pusulası hazırlar. Ödeme gününde yayıncıya ödeme %20 stopaj vergisi kesilerek yapılır.

Her programcı birgün Php yi tadacaktır
02-11-2009 21:20

  Php

  yusuef Yusuf Polat Avatar

  Kaliteli bir site. Denemek için sitelerimden birisinde kullanmıştım. 30 lira birikmişti hesabımda 25.4 TL olarak aldım paramı. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Adsense'ye alternatif olarak kullanılabilir.

  06-12-2010 22:37

   Php

   ucharun Harun Ergün

   http://www.reklamstore.com ismini birkac yerden duydumda pek bilgisi olan yok. 

   Bu yüzden Yusuf polat bey istedikleri alt limit ziyaretci sınırlaması varmı http://www.biletgaranti.com bu sitem gunluk 50-75 ziyaretci alıyor bu olurmu . bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

    

   HARUN ERGUN

   02-07-2012 15:53 Edit:02-07-2012 15:54

    Php

    adiyaman Sinan Adiyaman

    Goole reklamlarını kullanan biriyim ayda yaklaşık 2-3 bin dolar minumum reklam veriyoruz yaklaşık ta ayda bunu karşılığında aylık 3500 ziyaretci alıyoruz http://www.reklamstore.com reklam versek nasıl bil geri dönüşüm alabiliriz bu konuda bilgisi olan arkadaşlar ayrıca yahoo reklam verdik ama hem ziyaretci sayısı az oldu hemde maliyet google dan daha yüksek oldu reklam konusunda www.privatetoursinistanbul.com her türlü bilgi ve desteklerine bekliyorum.

    Saygılarımla
    Sinan Gündüz

    23-09-2012 14:50 Edit:23-09-2012 14:51

     İnternet Reklamcılığı

     karinayildiz Karina YILDIZ

     Selamlar ben bir seyahat acentasının reklam işlerini özelliklede internet reklamcılığı benim asıl işim bu konuda bazı deneyimlerim oldu siz değerli dostlarla paylaşmak isterim www.reklamstore.com kullandım ve en büyük avantajı reklam giderinizi faturalandırmak ve bunu da vergiden düşmek bu yolla bir nevi bedevaya geldi sıkıntı şurda türkçe içerikli siteler için reklam verenler için ideal ama ingilizce içerik olan siteler için zayıf yani yurt dışı partnerlerini geliştirmeleri lazım.

     Yahoo ise bence her geçen gün kan kaybediyor internetten iş yapanlar için ideal değil google dan günlük 1,000 kişi giriyorsa yahoo dan maksimum 100 -120 kişi ziyaretci alıyor. Face book ziyaretci konusunda bence bir numara inanılmaz ziyaretci konusu ama herzaman bu google tartışılmaz biraz yandex ümitlenmiştik ama inanın verilere bakınca internet reklamcılığında google üzerine yok bilmem ne zamana kadar gider tüm bu verileri www.istanbuldailycitytours.com bu arada bing bence hayla isteninel noktaya bir türlü gelemedi bence oldukça başarılı bir çalışma yapmalarına karşın onlarda tutunamıyorlar biz 2 senedir reklam vermiyoruz.

     Biz aylık yaklaşık 8,000 usd yakın harcama yapılmakta inanın Turkcell reklam gideri düşünmek bile istemiyorum internet reklamcılığı her geçen gün gelişme gösteren bir seyir izlemektedir.

      

     Karina YILDIZ

     07-01-2013 13:51

      www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
      Web tasarım ve eğitim kaynağınız.