Benzer kod sistemi elinde olan.

htphp osman

Selamlar;

           ekşisözlük sistemine yakın bir sistem düşünüyorum yani solda başlıklar başlıklara tıklayınca o başlık hakkında yorumlar sıralanak Bunun için kişiler başlık ID değerini yorum yapılırken alıyor ve mevcut başlığa göre eşit olan ID yorumları sıralanıyor bunun ile ilgili önceden çalışma yapmış olan kişiler SQL dosyası ve PHP kodu verme imkanı olursa iyi olur fikir vermesi açısından.

07-12-2012 17:22

  Php

  php kodları sitesi olarak Biz de bir sözlük açtık. adresleme falan güzel ama google Türkçe karakterleri pek sevmiyor. en azından adres satırında iyi durmuyor. sanırım "şçöğü" karakterleri sef yapıp denemek lazım.

  http://www.ciddisozluk.com/

   

   

  Her programcı birgün Php yi tadacaktır
  08-12-2012 08:45

   Php

   htphp osman

            Türkçe sef link bir çok konuda problem yaratır diye düşünüyorum ben sosyal ağ olsun google web yöneticileri aracı olsun o neden ile bence link türkçe karakter içermemesi iyi olur.

            Bu arada benim soruma yönelim bir kod elinde mevcut ise paylaşma imkanın varmı? en azından ekşisözlük beta sistemi için olan bir çalışma çünkü bunda sanırsam iframe ile çekmemişler farklı bir yol izlemişer sanırsam sağ ile sol kısım olarak

   08-12-2012 19:42

    www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
    Web tasarım ve eğitim kaynağınız.