Php Giriş Sistemi Nasıl Yapabilirim ?

nexem sda daf

Siteme bir yönetici giriş sistemi koymak istiyorum fakat üyelik diye bir seçenek olmıyacak sadece adminlerin giriş yapabileceği bir şifre yazma bölümü olacak bunu nasıl yapabilrim acaba ? Önceden kodlar içinde yer alan şifreyi girdiğimde bide altada güvenlik kodu olsun güvenlik kodunu ve şifreyi doğru girdiğimde admin paneline yani admin için yaptığım özel panele bağlansın yanlış girdiğim birşey olursada mesela güvenlik koduysa güvenlki kodunu yanlış girdiniz yazsın bunu nasıl yapabilirim ?

 

15-12-2012 02:38

  Php

  http://www.phpkodlari.com/php-dersleri/admin-login-cookie-cerez-olusturma/

  bu size yardımcı olacaktir

  15-12-2012 10:44

   Php

   nexem sda daf

   İstediğim buna benziyor ama bu değil ayrıca kodlar pek belirgin değil benim istediğime çok benziyor ama tam istediğim gibi değil benim istediğimde :

   Giriş Bölmesinde

   Şifre ve Güvenlik kodu sorsun istiyorum. 

   Şifreyi önceden kodların içinde yazdığımız bir şifre olsun istiyorum. 

    

   Doğru girdiğimizde her 2 sini giriş yapsın istiyorum. Aslında bu sizin için çok basitir ama ben php den anlamadığım için size soruyorum.

   15-12-2012 13:52

    Php

    alicilin Ali Fırat Güler

    php html gibi sabit birşey değildirki belli bir kodu olsun. eğer php biliyorsanız birazda kendi mantığınızla bu dediğinizi yapabilirsiniz. Haa eğer bilmiyosanız bence derslere bir an önce başlayın. Sonuçta php yada herhangi bir proğramlama dili belli bir algoritma izlenerek kullanılır ve ortaya yaptığınız programlar çıkar. Algoritma ise kişiye göre değişir. iyi geceler.

    16-12-2012 01:58

     www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
     Web tasarım ve eğitim kaynağınız.