Harika bir site!

pialfa Talip KORKMAZ Avatar

Hocam harika anlatımlarınız var. Sitenin Daha yeni olduğunu bilerek kursada başladım haftada iki gün kurs ve sonrasında etüt için site yi kullanıyorum.

Valla ne yalan söyeyeyim kurstakinden burada daha çabuk anlıyorum.

Böyle yararlı bir çalışmayı başlattığınız için çok teşekkürler.Devamını bekliyoruz.

23-12-2009 19:49

  elbette

  Elbette devamı gelecek. burada çok daha fazla ders ve kaliteli içerikle sizlerin hizmetinde olacağız.

  Sizden tek isteğimiz sitemizi tanıdıklarınıza bildirin. veya forumlarda önerirseniz seviniriz. ziyaretçi arttıkça video ders ve çeşitli etinlikler ve yarışmalarla daha fazla hizmet vereceğiz.

  Hoşgeldiniz.

  Her programcı birgün Php yi tadacaktır
  23-12-2009 21:02

   OzGuR

   Büyük iller´in herzaman avantajları güzel oluyor , burada öle bi imkan yok malesef sadece internet üzerinden öğrenebildiğimiz kadarı ile yetinebiliyoruz. bi çok siteye bakıyorum fakat phpkodlari.com kadar özen gösteren site görmedim , gerçekten çalışmalarda emeği olan arkadaşlara gönülden tşk ederim.

   02-01-2010 12:27

    hehe

    Büyük iller olmasının bir farkı yok ki. Piyasada uzman olan biri iyi öğretecek diye bir kural yok ki. uzman biri seviyesini düşüremediği için acemiye öğretmesi zor olur. Öğretmenlik ek iş değil meslektir smiley

    Her programcı birgün Php yi tadacaktır
    02-01-2010 14:30

     nssasmaz Nursin Şaşmaz Avatar

     öğretmenlik.. smiley  ekstra..

     işin esprisi bir yana. çok iyi işler yapabilen biri başka birinin aynı işleri yapabilmesini sağlayacak kadar öğretemeyebilir. Öğretmenlik meslek olarak ayrı öğretebilme yeteneği olarak daha ayrıdır.

     Nice öğretmenlerde öğretme yeteneği yoktur. Nice işinde öğretmen olmayanların her kelimesi öğrenilecek şeydir. ( bkz. drekon.. )

     Gitme vakti gelince gitmek mi zordur kalmak mı?
     02-01-2010 21:28

      OzGuR

      Büyük iller derken mesela benim bulunduğum , bi çok yere göre küçük bi yer bu yüzden avantajlarıda az mesela izmir gibi bi yerde 10´larca bu eğitimi veren kuruluş şahıs bulabiliriz fakat gel gelelim benim bulunduğum yerde 1 tane bile yok :D

      02-01-2010 14:43

       iyi

       özgür, daha iyi ya. büyük şehirlerde kursa gidenler memnun kalmadığına göre senin paran cebinde kalmış oluyor. smiley kursa gidip öğrenmeden dönmektense. gitmemek daha iyi

       Her programcı birgün Php yi tadacaktır
       02-01-2010 15:57

        OzGuR

        Haklısın valla hocam :) bizimde kurs yerimiz burası artık ;)

        02-01-2010 16:02

         www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
         Web tasarım ve eğitim kaynağınız.