Üye Bilgileri
Nick:aylin77
İsim:Aylin Beliz
Web sayfası:
Cinsiyet:Bayan
İmza:
Konu sayısı:1
Cevap sayısı:2
Kaç günlük üye3
Son yazdığı Php kodları mesajları
o kadar soru ne olacak diye sormuşsun. şöyle açıklayayım. çoğu arkadaşımız kpss sınavlarında genel kültür ile ilgili oldukça sıkıntı yaşıyorlar ve çok miktarda paralar ödüyorlar Ben bunlara çok üzülüyorum müfredatın tamamını kapsayacak şekilde konuların özetlerini çıkardım. tüm konuları farklı varyasyonlarda ele alıp hepsine 1-10 arasında soru çoğalttım. Bunları paylaşmak istiyorum. Devlet memurluğuna girmek isteyen çoğu arkadaşımıza destek olmak istiyorum. Sayın drekon ilgin için teşekkür ederim. evrenin sahibi ile kastettiğimi anlaşıldığını düşünüyorum. Çoğu arkadaş bu bilgilerin öğrenilemeyeceği veya kendilerini ayrıcaklı hissetmelerinden ve ego fazlası yaşadıklarından vicdan kelimesinin aslında ne işe yaradığından bir haber olduklarından ülkemiz için faydalı olanın ne olduğunu unutup küçük egolarını tatmin edip bilgilerini boşa harcıyorlar. Sözüm meclisden dışarı. Yardım edebilirmisin bana ? Video da bulunan programlar kurulu bilgisyarımda. Fakat soruları nasıl yükleyeceğimi bir tane örnek yaparak anlatabilme şansın varmı ? veya bir yöntem..   ilgin için teşekkür ederim tekrar. Yinede unutmasın herkes "herşey gönlünüzce olsun"
Zaman2014-03-05 21:43:18
Php
öncelikle teşekkür ederim. Html konusunda bu söylediklerin gibi bir çok şeyleri yapabiliyorum. word'ün çoğu özelliği html de yapabiliyorum..    
Zaman2014-03-05 21:31:54
Php teşekkür ederim
bir test sitesi yapmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum. Lütfen bana yardım edebilir misiniz? Kiminle konuştuysam ohoo işin çok, olmaz, şudur budur yahu bu bilgiler bu kadar mı gizli de kimse paylaşmıyor veya .. lütfen biri bana nerden başlamam gerektiğini söyleyebilirmi. Evde boş durmak istemiyorum elimde 20.000 soru var ve onları en azından veri tababına yüklemek istiyorum boş durmamak için ama nasıl ?? Yardım edecekler için çok teşekkür ederim etmeyecekler ise lütfen evrenin sahibiymişsiniz gibi eşsiz yorumlarınızı kendinize saklayın.
Zaman2014-03-03 15:05:59
Php Test Sitesi için yardım

www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
Web tasarım ve eğitim kaynağınız.