Php videolu anlatım

Harika bir site ve muhteşem  anlatımınız var. Özelliklede php ziyaretçi formu süper olmuş.hocam benim sizden ricam aynı şekilde videolu anlatımlı dersler eğer hazırlayabilirseniz php websitesi yapımı index sayfası ve index sayfasına birşeyler ekleyebilmek için admin paneli hazırlayabilirseniz çok memnun kalırım çünki video ile birlikte uygulayarak çok güzel öğrenilio, eğer çok vaktinizi alırsa yazılı anlatımda olabilir. ilginize şimdiden tşk ederim..

Tek bildiğim Hiç birşey bilmediğimdir...
2010-01-11 00:08:15

  ders

  admin paneli falan vakit alacak işler. şimdilik ders olarak küçük bir galeri yapacağız. admin paneli yapıyor seviyede olsan zaten para kazanırsın dimi. ona biraz daha vakit var.

  yalnız derslere ne yorum ne teşekkür gelmiyor. herkes memnun oluyor ama ben hiçbişi anlamadım.smiley

  Sizden ricam siteyi forumlarda falan arkadaşlarınıza duyurmanız. ziyaretçi artarsa bende ders için ayırdığım vakti artırırım. aksi halde haftada 1-2 dersle devam etmek durumundayım. çünkü uğraşmam gereken daha kalabalık sitelerim var. demokrasi işliyor yani smiley kalabalık ne derse, o olur.

  Her programcı birgün Php yi tadacaktır
  2010-01-11 07:23:26

   ders

   Hocam haklısınız çok vakit alabilir ama beklerim gördüğüm şeyleri hemen yapabilirim.Bu site yapımı php öğrenme konusunda hep yalnış anlaşılıyorum.:) Ben bunu zewk için hobi için öğreniyorum. amacım para kazanmak değil felsefem hayatta herşeyi yapmayı bileceksin ve bildiklerini öğreteceksin bence  birine bişey öğretmek en büyük kardır.Yeter ki öğrettiğin kişiler öğrendiklerini kötüye kullanmasın teknolojiyi bu sewiyeye getirende insan bizde insanız biz bişeyler öğrenip bildiklerimizi başkalarınada öğretelimki bizden sonrakiler ülkemizi teknolojide ileri sewiyeye taşınsınlar.Düşüncelerim bunlardır.Bu siteye we bizlere werdiğiniz emekler için tüm karakterler ve kodlar kadar teşekkürler keşke herkes sizin gibi bişeyler öğretse...

   Tek bildiğim Hiç birşey bilmediğimdir...
   2010-01-11 16:21:14

    Edit:

     www.Phpkodlari.com © 2009 Herkes Php öğrenecek
     Web tasarım ve eğitim kaynağınız.